foto

Firma TruckTrailers Service utworzyła się z myślą

Firma Truck&Trailers Service utworzyła się z myślą o oferowaniu fachowych regeneracji jednocześnie samochodów ciężarowych jak i personalnych. Spółka posiada długoletnie doświadczenie w naprawie aut, jakie przekłada na wysoką jakość sugerowanych usług. Marka T&T Service zapewnia indywidualne ustosunkowanie się do Konsumenta, adekwatną diagnozę oraz renowację. Zakład ma świetnie zagospodarowany park warsztatowy, by wykonywać nawet najbardziej złożone naprawy. Marka T&T Service.

Zobacz więcej ...

foto

Firma TruckTrailers Service utworzyła się z myślą o oferowaniu

Firma Truck&Trailers Service utworzyła się z myślą o oferowaniu fachowych reparacji jednocześnie pojazdów ciężarowych jak i pasażerskich. Spółka ma wieloletnie doświadczenie w regenracji samochodów, jakie transportuje na ogromną jakość sugerowanych usług. Spółka T&T Service gwarantuje indywidualne podejście do Konsumenta, uczciwą diagnozę i regenerację. Zakład ma świetnie wyekwipowany warsztat, ażeby realizować nawet najszczególniej złożone regeneracje. Marka T&T Service utworzyła.

Zobacz więcej ...

foto

Firma TruckTrailers Service powstała

Firma Truck&Trailers Service powstała z myślą o świadczeniu profesjonalnych napraw zarówno aut ciężarowych jak i pasażerskich. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w reperacji aut, które przekłada na ogromną gatunkowość sugerowanych usług. Marka T&T Service gwarantuje personalne ustosunkowanie się do Klienta, adekwatną diagnozę.

Zobacz więcej ...

foto

Przedstawicielem przedsiębiorstwa Fizjosports

Przedstawicielem przedsiębiorstwa Fizjosports jest Piotr Czarnecki, fizjoterapeuta z wieloletnim przysposobieniem. W 2014 roku rozstrzygnął ziścić edukację w Osteopathie Schule Deutschland, aktualnie Akademia Osteopatii przypisana do Osteopathic European Academic Network – konfederacji zrzeszającej wybitne placówki edukacyjne osteopatyczne w Europie. Poprzez trzy lata kształcenia Piotr Czarnecki zrealizował ponad 20 trzydniowych.

Zobacz więcej ...